اعلام قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات سایپا آبان ۱۴۰۰. قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات گروه صنعتی سایپا. در آبان ماه ۱۴۰۰ ویژه مشتریان نهایی مشخص شد. نرخ محصولات سایپا از ابتدای خرداد که توسط شورای رقابت تعیین و اعلام شده، تا اکنون تغییر نکرده بود.

مسعود پروین افزود: «در ۲ ماه گذشته، برنامه تولید محصولات سایپا همه‌روزه و حتی روزهای پایانی هفته برقرار بود. با افزوده‌شدن آمار مربوط به تکمیل خودروهای دارای کسری. قطعه و تحویل خودروهای مشتریان، در روزهای آینده تحولی محسوس را در زمینه عرضه خودرو به بازار شاهد خواهیم بود.

معاون برنامه‌ ریزی جامع تولید سایپا‌ گفت: «در راستای برنامه وزارت صمت. و تأکید مدیریت ارشد گروه سایپا در راستای رشد تولید و عرضه خودرو به بازار، افزایش تولید خودرو در سایپا به‌ اجرا درآمده است. بر اساس برنامه تولید تدوین‌شده، تیراژ روزانه محصولات سایپا ۱۱ درصد افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به هماهنگی‌های صورت‌‌گرفته با شرکت‌های زنجیره تأمین. و شبکه قطعه‌سازی تصریح کرد: «در زمینه افزایش تولید محصولات سایپا، هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است. تا برنامه مدنظر گروه خودروسازی سایپا طی روزهای آینده وارد فاز اجرایی خود شود.

معاون برنامه‌ریزی جامع تولید سایپا در ادامه یادآور شد: «بر اساس آمارهای موجود. و برنامه تکمیل کاری، تعداد خودروهای دارای کسری قطعه در پارکینگ‌های سایپا به کمتر از ۵۰ هزار دستگاه خواهد رسید. به‌طور روزانه و مستمر در حال تکمیل این خودروها و خروج از پارکینگ و تحویل. به مشتریان هستیم تا با این اقدام بتوانیم التهاب بازار را کاهش دهیم و پاسخ‌گوی نیاز مشتریان باشیم.

مسعود پروین در ادامه افزود: «باتوجه‌به رشد آهنگ تولید. در گروه خودروسازی سایپا، برنامه تولید ابتدای سال خود را تغییر. دادیم و پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال جاری، این گروه بیشترین میزان تولید خودرو از سال ۹۷ تاکنون را محقق خواهد کرد.

رصد بازار خودرو نشان‌دهنده آن است که امروز تمام محصولات. سایپا رشد ۱ میلیونی قیمت داشتند؛ رشدی که کاهش عرضه خودرو در آن بسیار اثرگذار است؛ اما همانند هفته گذشته. از ابتدای هفته جاری و با رشد قیمت دلار بازار خودرو هم از مسیر دلار عبور کرد و شکل افزایشی به خود گرفته است.

قیمت‌های جدید خودروهای سایپا در مقایسه با قیمت‌های قبلی بین ۱۴ تا ۱۷ درصد افزایش داشته که جزئیات آن در جدول زیر قابل مشاهده است.

اعلام قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات سایپا آبان ۱۴۰۰

اعلام قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات سایپا آبان ۱۴۰۰

آگهی های خرید و فروش خودرو

* * *

شما می‌توانید جدیدترین اخبار خودرو را در بلاگ آگهی آرسی مطالعه کنید

1+

دیدگاهتان را بنویسید