آگهی آرسی
1 تومان
شماره آگهی: 4546
آگهی آرسی

توضیحات آگهی

مشخصات

بتن های سخت ملاتی محصولی است بصورت سنگدانه معدنی با قطر بین 0 تا 5 میلیمتر که دارای مقاومت مکانیکی بسیار خوب می باشد که برای ترافیک سنگین استفاده می شود

بتن سخت ها ترکیب هوشمندانه است که با آخرین استانداردهای روز دنیا ( ASTM، ACI ، EN و DIN ) استانداردهای سازمان تحقیقات ساختمان و مسکن مطابقت داشته و از کانی های مرغوب معدنی از انواع گرانیت ها ، بازالت ،گابرو ، کوارتز ، دیوریت و سنگهای آهن تشکیل شده است که در نهایت بعد از اجرای همزمان با بتن کف ،کفپوشی مقاوم در برابر تنش و فشار در اختیار بهره بردار قرار می دهد. بتن سخت ها بصورت معمول محصولی هستند آماده مصرف با سنگدانه معدني با قطر 75 ميكرون تا 10 ميليمتر كه داراي مقاومت مكانيكي بسيار خوبي ميباشد و فقط با افزودن آب، همزمان با بتن ريزي كف، براي ترافيك سبك (با ضخامت 10 ميليمتر) و متوسط و سنگین (با ضخامت 15 تا 20 میلیمتر) از آن استفاده مي شود. این محصول قابليت دكوراتيو شدن دار و علاوه بر استحکام محصول ذکر شده راحتی حمل ، سرعت اجرا ، دقت در میزان مصرف مواد را با بسته بندی از جنس لمینیت دارا می باشد.

این محصول با دانه بندی به بین 075/0 تا 5 میلیمتر داری مقاومت فشاری و سایشی بسیار مناسب برای کاربری های سنگین می باشد که در مجموع مزایای ذیل را برای کارفرما به همراه می آورد.

مقاومت سایشی و فشاری فوق العاده
مناسب جهت ترددهای سنگین و لیفتراک
نفوذپذیری بسیارکمتر از بتن
عدم تولید گرد و غبار حتی در ترددهای سنگین
سهولت در نظافت
مقاومت در سیکل های حرارتی
عدم لغزندگی در شرایط مرطوب کف
ایمنی فیزیولوژی

بارو گستر مهاجر
مشاوره و اجرای پوشش های سخت صنعتی کف (بتن سخت , اپوکسی و …) اجرای بتن سخت ملاتی

بازتاب نور در قاب سخت بتن هنر ماست ..

📞 :002177439379
📱: 09128154781
📧: Info@barogostar.ir
🌏: www.BAROGOSTAR.ir
instagram : @Barogostar

برچسب‌ها: