آگهی آرسی
آگهی آرسی

توضیحات آگهی

اپوکسی ضد لغزش (پوست پرتقالی – زیر و خشن)

Epoxy Anti Slip : rough & Orange peel

كفپوش ضد لغزش ضخامت 3-2 ميليمتر و صنعتی تا 3 میلیمتر با استفاده از مواد افزودنی وریز دانه های خاص در لایه نهایی این نوع پوشش باعث زبری سطح شده و جهت مناطقی با ترافیک سبک وسنگین که عدم لغزندگی سطح مورد نیاز باشد و همچنین رمپ پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع محتلفی از اپوکسی زبر و ضد لغزش می توان اجرا کرد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد :

اپوکسی ضد لغزش پوست پرتقالی ( Epoxy Orange peel) : اجرای این اپوکسی مطابق اپوکسی آنتی داست ترافیک متوسط می باشد با این تفا.ت که در لایه تاپ کوت نهایی از غلطک مخصوص و در زمان مخصوص استفده می گردد که باعث می گردد سطح نهایی بصورت پوست مرکبات طرح دار شود و قابلیت جلوگیری از لغزش و نظاقت آسان را به صورت همزمان داشته باشد . از این نوع کف بیشتر در صنایع غذایی و دارویی که ریزش مواد لغزنده دارند و نیاز دارند که سطح علاوه بر آنتی باکتریال بودن لغزنده هم نباشد نیز بهره گرفته می شود .

اپوکسی ضد لغزش زبر (Epoxy rough) : اجرای این اپوکسی مطابق اپوکسی آنتی داست ترافیک متوسط می باشد با این تفاوت که در زیر لایه تاپ کوت نهایی از سیلیس پاششی برای زبر کردن سطح استفاده می گردد . این سطح کاملا زبر بوده و در رمپ پارکینگ ها و بخش هایی که نیاز به کفپوش با ضخامت پایین مقاومت بالا و ضد لغزش بودن است استفاده می گردد.

توضیحات کلی :

کفپوش های اپوکسی ها محصولی هستند برپایه رزین اپوکسی و بصورت زبر و پوست پرتقالی با طرح (فلیک دار) یا کاملا Smooth و صاف با مقاومت مکانیکی بسیار خوب که برای رمپ ها و پارکینگ ها ، صنایع غذایی و دارویی که نیاز به تامین موارد استاندارد GMP یا HACCP دارند و همچنین با توجه به مقاومت شیمیایی عالی ، صنایعی که ریزش مواد شیمیایی دارند مناسب می باشد.

این کفپوش ها انواع مختلفی مانند ضد لغزش ، ترافیک سنگین و ترافیک سبک و دکوراتیو اجرا می شوند ،

مزايا :

عدم لغزندگي كف ( زبري كف بنا به نوع كاربري قابل تغيير مي باشد )
مقاومت سايشي مناسب
يكپارچه و بدون درز
تنوع درنگ و دكوراتيو
اجراي سريع و آسان

بارو گستر مهاجر
مشاوره و اجرای پوشش های سخت صنعتی کف (بتن سخت , اپوکسی و …) اجرای بتن سخت ملاتی

بازتاب نور در قاب سخت بتن هنر ماست ..

📞 :02177439379
📱: 09128154781
📧: Info@barogostar.ir
🌏: www.BAROGOSTAR.ir
instagram : @barogostar