آگهی آرسی
آگهی آرسی

درباره آگهی آرسی بیشتر بدانید

تعرفه خدمات

جهت ثبت آگهی پربازدید (در بالای همین صفحه گزینه ثبت آگهی را انتخاب کنید) در کدام دسته بندی قصد تجارت دارید، مجموعه مرتبط با آگهی خود را انتخاب کنید،یک عنوان جذاب راجب موضوعی که می خواهید آگهی کنید بنویسید، آگهی خود را در چند پاراگراف به صورت کامل توضیح دهید،حتما از تصاویر جذاب در آگهی خود استفاده کنید و در بخش تصاویر آپلود کنید،اگر لوگو دارید لوگوی شرکت خود را در پروفایل خود قرار دهید و ادرس شرکت یا فروشگاه خود را وارد کنید و همچنین می توانید آدرس خود را بروی نقشه نیز مشخص کنید و چند خط توضیع در باره خود بنویسید .

بعد از ثبت آگهی به صورت اتوماتیک وارد آگهی من می شوید در آن بخش در زیر آگهی خود گزینه ارتقاء آگهی را بزنید، پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید،وارد درگاه پرداخت شوید و هزینه پکیج خود را پرداخت کنید.

آگهی های رایگان به مدت محدودی در بالای صفحه در دید رس کاربران قرار می گیرد. اما آگهی های ویژه علاوه بر آنکه در دید رس قرار دارند در موتورهای جستجو نیز ثبت می شوند و با برچسب ویژه اعتماد بیشتر کاربران را جلب خواهند کرد در نتیجه فروش بیشتر یا فروش سریع تر انجام خواهد شد.

اگر یک آگهی قدیمی محتوای آن به روز رسانی و تکمیل شود و همچنین بعد از به روز رسانی محتوا در بخش ارتقاء آگهی نردبان شود نتیجه فوق العاده ای در فروش برای شما خواهد داشت.

در بخش آگهی من اگر روی آگهی خود کلیک کنید وارد بخش ویرایش آگهی می شوید. در آن بخش می توانید آگهی خود را ویرایش کنید.

مبلغ ۱۰,۰۰۰تومان

آگهی شما با برچسب آگهی ویژه نشان داده می‌شود. این امکان علاوه بر ایجاد تمایز ظاهری و جلب توجه بیشتر برای آگهی شما، شرایط نمایش در دسته بندی آگهی‌های ویژه را فراهم می‌سازد. 1 ماه در سایت آگهی ویژه هست

مبلغ ۱۵,۰۰۰تومان

آگهی شما تا زمان دریافت آگهی تازه‌تر در همان دسته‌بندی و شهر، به عنوان اولین آگهی نمایش داده می‌شود. 1 ماه در سایت آگهی نردبان هست.

مبلغ ۲۵,۰۰۰تومان

آگهی شما ویژه و نردبان خواهد شد. 1 ماه در سایت نردبان و آگهی ویژه هست

به طور کلی ثبت آگهی در سایت آگهی آرسی رایگان است به جز در بخش دسته‌بندی و استخدام و کاریابی (غیر رایگان) که دارای کارمزد به مبلغ ۱۰,۰۰۰تومان می باشد.

هدیه آگهی آرسی

۱ ماه آگهی شما در سایت ویژه می شود